ליאת חיימוב - גרפולוגית מוסמכת

מתי גרפולוגית מוסמכת היא הכתובת שאליה כדאי לפנות?

יש לא מעט צמתים חשובים בחיינו שבהם אנחנו צריכים לקבל החלטות משמעותיות ביותר. לדוגמה, כאשר עלינו לבחור את המקצוע שנלמד ואח"כ נעסוק בו או כאשר אנחנו נדרשים להחליט איזה עובדים לקבל לארגון שבנינו בעשר אצבעות.

יש אומנם לא מעט כלים שבם נוכל להיעזר כדי לקבל את ההחלטות הללו, אך יש גם דברים שנסתרים מהעין ושלא תמיד קל לזהות. לדוגמה, אם יושב מולנו מועמד לעבודה עם קורות חיים מאוד מרשימים, זה הרבה פעמים יקשה עלינו לשים לב לתכונות פחות חיוביות שיש בו.

לכן כדאי לדעת: גרפולוגית מוסמכת יכולה לסייע בצורה משמעותית ביותר בכל אותם צמתים חשובים בחיינו. בכל אותם מקרים שבהם אנחנו רוצים עוד חוות דעת, עוד סיוע ועוד טיפ קטן שיעזור לנו להיות בטוחים יותר לגבי ההחלטה שאנחנו עומדים לקבל – ייעוץ מגרפולוגית יכול לעזור.

כיצד גרפולוגית מוסמכת תוכל לעזור לנו?

ראשית, כדאי לעצור ולהבהיר כיצד עושה אשת מקצוע כזאת את עבודתה. בפועל המועמד, או אותו אדם שנרצה לבדוק דבר אודות האישיות שלו, צריך לכתוב בסך כול מספר משפטים על דף נייר. אותו דף אנחנו מעבירים לגרפולוגית המוסמכת והיא כבר דואגת לבצע ניתוח מעמיק למשפטים הכתובים. חשוב לציין: הניתוח לא מתייחס לתוכן הכתוב, אלא לאופן שבו כל אות כתובה, שכן בכך עוסקת הגרפולוגיה.

שנית, מי שעדיין מעט מבולבל לא מבין כיצד גרפולוגית מוסמכת יכולה לעזור, חשוב להבין: היא מספרת לנו את כל מה שגלוי מהעין. לדוגמה, אם אדם מתלבט בין מספר מקצועות שיכולים להתאים לו, הרי שבעזרת ניתוח כתב היד שלו ניתן יהיה להבין מה הנטייה האמתית שלו. לא אחת קורה שאנחנו אומרים לעצמו דברים מסוימים ומכוונים את עצמנו כפי שאחרים כיוונו אותנו לאורך כל החיים. עם זאת, חשוב לזכור שבכל אחד מאתנו יש מספר רב של תכונות חיוביות ולכן, אם בעזרת גרפולוגית ניתן לחשוף עוד כישרונות, יתרונות ותכונות שיש לנו, למה לא לעשות את זה?

בצורה כזאת כל אחד מאתנו יוכל לקבל את ההחלטה הנכונה לו ביותר לגבי כל צומת שבו הוא נמצא בחייו ולגבי כל נושא שמטריד אותו.

הגרפולוגית המוסמכת שתוריד מאתנו את הלחץ

לא אחת קורה שאנחנו, בתור מנהלים, חושבים לקדם עובדים מסוימים. אנחנו חושבים שדווקא עובד אחד יוכל להתאים יותר מאחר ואנחנו רוצים לשלוח אותו לקורס מנהלים או לכל מסגרת אחרת שתעצים אותו. עם זאת, משהו אומר לנו, עמוק בפנים, שאולי אנחנו טועים. אנחנו רוצים להיות קצת יותר בטוחים לגבי ההחלטה שאנחנו עומדים לקבל, וכאן בדיוק נכנסת לתמונה גרפולוגית מוסמכת. אשת מקצוע כזאת יכולה לשפוך אור על הדברים ולעזור לנו להבין מי באמת נמצא מולנו. בצורה כזאת כל המתח ירד מעלינו ונוכל לקבל את ההחלטות הנכונות בשלווה. כדאי לדעת שגרפולוגית מוסכמת ומקצועית יכולה לעזור בעוד אינספור מקרים, כמו למשל:

  • כאשר יש צורך בחוות דעת מומחה לבתי משפט
  • כשיש צורך לבחון זיופים
  • כשיש צורך לערוך השוואות בין מסמכים שונים
  • כשרוצים לבצע השוואות בין כתבי יד וחתימות

למעשה, במקום לקבל החלטה חשובה שאינה מספיק מבוססת, ניתן יהיה לפנות לגרפולוגית מקצועית ומוסמכת, להפקיד בידיה את המשימה ובהתאם לכך לקבל החלטות. כאשר מקבלים את הדוח המפורט והמוסבר שכותבת גרפולוגית מקצועית, אפשר להיות בטוחים יותר. לכן זה לא משנה אם אתם חושבים על ייעוץ אישי, מקצועי או שאתם זקוקים לכל סיוע אחר. בכל מקרה, כאשר הדברים מגובים בניתוח כתב יד, הכול נראה אחרת.

הגרפולוגית הנכונה שאליה כדאי לפנות

כשעושים חיפוש מהיר באינטרנט מגלים שיש מספר גרפולוגים שונים שעובדים בארץ. אומנם חלקם מוסמכים, אך לא כולם מגיעים ם הניסיון הנדרש לכך. ממש כפי שבתחומים אחרים הניסיון יכול לעשות את ההבדל, כך קורה גם בתחום הגרפולוגיה, כי איך ניתן יהיה לבצע עבודה טובה ומקצועית בלי ניסיון? לכן, אם גם אתם חושבים לפנות אל גרפולוגית מוסמכת בגלל סיבה כזו או אחרת, כדאי שתדעו:

הכתובת הנכונה היא ליאת חיימוב. ליאת חיימוב היא גרפולוגית מאוד מקצועית ומוסמכת כבר משנת 1995, כך שכאשר אתם פונים אליה, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם במקום הנכון. הניסיון שאיתו היא מגיעה הוא זה שעוזר לה לבצע עבודה נהדרת, אז למה שתתפשרו על פחות מזה? היא עוסקת באינספור תחומים הקשורים לגרפולוגיה.

לכן, בין אם אתם רוצים לקבל ייעוץ תעסוקתי ובין אם אתם רוצים לקבל ייעוץ אישי, היא הכתובת הנכונה. איתה אתם יכולים להיות בטוחים שכל אות שאתם כותבים נבדקת ונבחנת לעומק ולכן אין ספק שזו בחירה טובה.

היא מספקת מזה שנים שירות לעורכי דין, לחברות שונות וגם לפרטיים, אז למה שלא תצרו עמה קשר עוד היום ותצטרפו למעגל הלקוחות המרוצים שלה? הגרפולוגית ליאת חיימוב זמינה עבורכם תמיד במספר: 054-4222521 כך שאתם מוזמנים להתקשר בכל רגע נתון.

גרפולוגית מוסמכת
גרפולוגית מוסמכת