ליאת חיימוב - גרפולוגית מוסמכת

ייעוץ אישי

ייעוץ אישי בעזרת גרפולוגיה יוביל אתכם אל הקריירה הנכונה לכם

כולנו מחפשים את המקצוע הנכון לנו לחיים כי בסופו של דבר נרצה לעבוד בתחום שיעניין אותנו וגם יניב לנו פרנסה יפה. יש אומנם אנשים שיודעים כבר מגיל צעיר במה הם ירצו לעסוק, אך אצל רבים מאתנו זה לא המצב. לכן נשאלת השאלה: איך בכל זאת נוכל לכוון את עצמנו אל עבר מקצוע מכניס, מעניין וכזה שיתאים לאופי שלנו? הדרך הנכונה לעשות זאת היא על ידי ייעוץ אישי.

 

כפי שמעיד השם, הייעוץ האישי עוסק בנו, באופי של כל אחד מאתנו ובשאלה מה יכול להתאים לנו. לכן, למרות שאולי יש תחומים מבוקשים מאוד כמו  הנדסה או תכנות מחשבים, כלל לא בטוח שלכל אחד מאתנו כדאי ומתאים לעסוק בהם. בעזרת הייעוץ האישי הרבה פעמים אנשים מגלים שהנטייה שלהם היא אחרת לגמרי ממה שהם היו בטוחים עד אותו היום.

 

יש משמעות לייעוץ כזה ולכן, אם גם אתם רוצים לדעת שבחרתם נכון ושאתם הולכים ללמוד את המקצוע שכולל את הייעוד האמתי שלכם, על הייעוץ המקצועי והאישי שנעשה בעזרת גרפולוגיה, לא כדאי לכם לוותר.

הייעוץ האישי שיוביל אותנו אל קריירה משגשגת ומהנה

לא אחת קורה שעד נקודה מסוימת בחיינו אנחנו בטוחים שכאשר יגיע הרגע – נלך ללמוד תחום כזה או אחר. עם זאת, יש אנשים שבדיוק ברגע שבו הם צריכים לקבל את ההחלטה מה ללמוד, משנים את דעתם. זה עוד מצב סביר, אך מה קורה עם אותם אנשים שלומדים שנה או שנתיים מתוך תואר מסוים ורק בסוף, לקראת השנה השלישית, מבינים שהם לא בחרו נכון?

 

מה עושים במצב כזה, אחרי בזבוז זמן רב מידי והוצאה כלכלית גדולה? כדי להימנע מכל המצבים האלה כדאי לחשוב על ייעוץ אישי שכולל אבחון גרפולוגי. כולנו מכירים את תחום הגרפולוגיה ויודעים, בערך, במה דברים אמורים, אך האם כולנו מודעים לכך שבעזרת ייעוץ כזה, שיותאם לכל אחד מאתנו אישית, נוכל לקבל החלטות שיותר נכונות לנו? התשובה היא לא, ועכשיו זה הרגע הנכון להתחיל להשתמש בכלי המשמעותי והמיוחד הזה.

 

למעשה, בין אם אנחנו נמצאים בצומת שבה עלינו לבחור מקצוע לחיים ובין אם נרצה להחליט איזה עובד לקבל לעבודה ועל איזה עובד לוותר, הייעוץ והאבחון הגרפולוגי יוכלו לעזור לנו. לכן זה לא במקרה שכל כך הרבה אנשים פונים לגרפולוגים מקצועיים ומבקשים את עזרתם, כי זה לא יאמון עד כמה כתב היד של כל אחד מאתנו חושף אותנו.

תנו לייעוץ גרפולוגי אישי להוביל אתכם בדרך הטבעית לכם

אנחנו חיים בעידן מודרני שבו הכלכלה היא הבסיס לכל צעד ושעל, מה שמשפיע על רבים מאתנו ברגע שבו עלינו לקבל החלטה נכונה לגבי מקצוע לחיים. האם אתם באמת ובתמים מתעניינים בהנדסה? והאם עמוק בפנים לא הייתם רוצים להיות מורים לספרות? ייעוץ אישי בעזרת גרפולוגיה יכול לחשוף בפנינו לא פעם את מה שאנחנו לא מעיזים לומר.

 

מצד שני, בעזרת הייעוץ האישי אפשר גם לגלות איזה כישורים יש לכל אחד מאתנו, שעד היום לא הייתם לגמרי בטוחים לגביהם. החיים של כל אחד מאתנו מובילים אותנו בדרכים מסוימות, מה שנותן דרור רק לצדדים מסוימים באישיות שלנו. עם זאת, עמוק בפנים כולנו מורכבים מעוד תכונות, כישורים ויתרונות, אז למה שלא נגלו על עצמנו את האמת בעזרת ייעוץ אישי שניתן על ידי גרפולוגית מומחית?

 

אם הייתם סבורים לרגע שמדובר על הליך מורכב מידי שידרוש מכם פעולה חריגה, כדאי שתדעו: זה עוד משהו יפה בגרפולוגיה. כלומר, הדבר היחיד שצריך לעשות מי שרוצה לקבל את הייעוץ האישי הזה, הוא בסך הכול לכתוב כמה שורות על דף נייר! את אותו דף נייר מעבירים לגרפולוגית מומחית שיושבת מולו, מנתחת אותו וגם נותנת מסקנות והמלצות בהתאם לכתב היד. קשה להאמין כמה עוגמת נפש מיותרת ייעוץ מקצועי אישי יוכל לחסוך לנו ולכן כדאי לנסות זאת.

ייעוץ גרפולוגי אישי עושים עם אשת המקצוע המובילה בתחום

ייעוץ אישי באמצעות הגרפולוגיה, ייתכן לכם מענה מקצועי והכוונה פרקטית בבחירות שונות איתם אנחנו נדרשים להתמודד במהלך חיינו. כגון: דילמות אישיות בנושאים אישיים ובנושאים בינאישיים, שינויים מקצועיים באמצע החיים או בחירת מקצוע אשר תואמת את הכישורים והיכולות של כל אחד ואחד.
לא מעט אנשים בתחילת דרכם לא באמת יודעים מה הוא המקצוע אשר עשוי להתאים עבורם ולא מעטים הם האנשים אשר מתחילים ללמוד תחום מסויים ומהר מאוד מגלים כי עשו טעות.
הייעוץ האישי ימקד אתכם בנושא המקצועי שעשוי להתאים לכם בהתאם למגוון הכישורים היכולות ותכונות האופי שלכם ובכך, יחסוך לכם לבטים, ספקות וכסף.

 

אין ספק שאם אתם הולכים לנסות את האופציה הזאת, עליכם לבחור את אשת המקצוע הטובה ביותר ולכן כדאי שתכירו את ליאת חיימוב. ליאת חיימוב היא גרפולוגית מוסמכת כבר משנת 1995, כך שאם יש משהו בטוח, זה שאיתה כולנו בידיים טובות. היא מביאה ניסיון עשיר ביותר בכל מה שקשור לכל תחומי הגרפולוגיה על גווניהם השונים, אז למה שלא תקבעו אצלה תור עוד היום? היא מעניקה שירותים מקצועיים לפרטיים, לעסקים וגם כותבת חוות דעת מומחה לבית המשפט, כך שאין ספק שהייעוץ שתקבלו ממנה יהיה מועיל ביותר להמשך חייכם.

ייעוץ אישי
ייעוץ אישי
ייעוץ אישי

לייעוץ מקצועי, אבחון וניתוח גרפולוגי ללא התחייבות

השאירו פרטים ואחזור אליכם