ליאת חיימוב - גרפולוגית מוסמכת

ייעוץ תעסוקתי

ייעוץ תעסוקתי באמצעות ניתוח גרפולוגי – כלי שלא כדאי לוותר עליו!

כשאנחנו מנהלים עסק האתגרים שאיתם אנחנו מתמודדים גדולים ומורכבים. התחרות משמעותית בכל תחום ולכן כולנו, מנהלי העסקים, רוצים להצליח.

 

על מנת שנוכל להגדיל את הסיכויים שלנו ליצור ולנהל עסק משגשג ומצליח, עלינו לבחור את העובדים המתאימים ביותר, והאמת היא, שזו לא משימה כל כך קלה. אם בעבר בעלי עסקים בחרו את העובדים שלהם בעיקר בהתאם לקורות החיים שהם קיבלו או בהתאם לראיון עבודה קצר ואינטואיציה, הרי שהיום יש לנו כלים נוספים לעשות זאת.

 

בעזרת ייעוץ תעסוקתי מקצועי שכולל ניתוח גרפולוגי כל בעל עסק או חברה יוכל לדעת פרטים נוספים, וחשובים ביותר, על כל מועמד לעבודה. עד כמה הוא אמין? יצירתי? מקצועי? והאם מדובר על אדם בעל נפש יציבה וחזקה או על אדם שניתן להשפיע עליו בקלות? את כל אלה, ועוד, יגלה ויחשוף האבחון הגרפולוגי.

 

לכן זה לא במקרה שמנהלי עסקים, ארגונים גדולים וחברות בוחרים להיעזר בכלי הזה, כי בסופו של דבר הרי כולנו רוצים לאתר את העובדים הכי טובים ומוצלחים שיש. עובדים טובים מקדמים את העסק שלנו וגורמם לנו להצלחה ולשגשוג, כך שאין ספק שלבחור את העובדים הנכונים והמוצלחים ביותר זו משימה בפני עצמה ובהחלט כדאי להשקיע בכך.

היתרונות של ייעוץ תעסוקתי

זה לא משנה אם העסק שאנחנו מנהלים נמצא בתחילת דרכו או שאנחנו מנהלים את אותה חברה כבר שנים רבות ורוצים לעשות ריענון בכוח העבודה. מה שבטוח זה שכדי להימנע מטעויות וכדי למקסם את ההצלחה, עלינו לבחור בקפידה את העובדים שלנו, וכאן בדיוק נכנס הייעוץ התעסוקתי שנוכל לקבל.

זה נכון שאנחנו יכולים לפנות לאינספור יועצים שעוסקים בתחום התעסוקה, אך כולם יידעו לעזור לנו, פחות או יותר, באותו מישור. לעומת זאת, כאשר מדברים על ייעוץ תעסוקתי שניתן בעזרת ניתוח גרפולוגי, אנחנו נחשפים למעשה לתכונות אחרות אצל המועמדים, שלרוב נסתרות מהעין. הניתוח הגרפולוגי נעשה בצורה יעילה במיוחד, שכן כל מה שצריך זה לדאוג שהמועמד לתפקיד כזה או אחר בחברה יכתוב מספר משפטים על דף נייר.

הגרפולוגית המומחית מקבל את הדף הזה ומנתח את תכונות האופי הבולטות של אותו אדם שכתב את המשפטים השונים. המשמעות כאן היא לא לשאלה מה כתב אותו מועמד, אלא לאופן שבו הוא כתב, שכן הגרפולוגיה נשענת על ניתוח כתיבת האותיות עצמן.

כיצד הייעוץ התעסוקתי יוביל לשקט נפשי בבחירות העובדים?

לכל אחד מאתנו יצא כבר בעבר לקבל לעבודה עובדים שבסופו של דבר אכזבו אותנו. לא כולם עשו עבודה מספיק טובה וחלק מהעובדים אפילו פגעו בארגון או בחברה. לכן ברור מדוע כל מי שיש לו גם ניסיון רע בבחירת עובדים, היה רוצה להימנע מלחזור על אותן טעויות.

 

נסו לדמיין כיצד אתם יושבים בראיון עבודה, מתרשמים מהאדם שנמצא מולכם ומנסים להבין האם הוא מתאים לתפקיד המיועד לו. במצב כזה כולנו ננסה להפעיל את כל החושים, אך לרוב יהיה סחר לנו עוד משהו: הביטחון שאנחנו צודקים, או לחילופין, טועים. כלומר, מצד אחד לא נרצה לקבל לעבודה מישהו שלא מתאים לתפקיד ומצד שני לא נרצה לפספס עובדים שלמעשה כן יכולים לתרום לעסק או לחברה שאנחנו מנהלים.

 

לכן, בכל אותם המקרים שבהם יש לנו ספקות לגבי המועמד שיושב מולנו, ייעוץ תעסוקתי שנעשה בעזרת ניתוח גרפולוגי יוכל לעזור. זה למעשה עוד שלב שצריך לעבור המועמד שלנו לעבודה ואנחנו מעבירים אותו את המבחן הזה בלי שהוא בכלל מודע לזה. נסו לדמיין את הסיטואציה שבה אתם לא לגמרי בטוחים אם ההחלטה שלכם היא כן או לא, ואז בדיוק מגיע הניתוח שבוצע על ידי הגרפולוגית המקצועית! זה בדיוק מה שיעזור לכל אחד מאתנו לקבל את ההחלטה הסופית, הנכונה וגם להיות שלמים איתה.

בואו לקבל ייעוץ בתחום התעסוקתי מגרפולוגית מקצועית ומנוסה

זה לא סוד שבישראל של ימינו עובדים בתחום הגרפולוגיה לא מעט אנשים, אך רק מעטים הם באמת מומחים ומקצועיים. בין אם אתם רוצים לקבל ייעוץ תעסוקתי לצורך גיוס עובדים חדשים ובין אם אתם מעוניינים בשירותי ייעוץ בתחום התעסקותי כדי להחליט איזה עובדים לקדם, ליאת חיימוב היא הכתובת שלכם.

 

היא גרפולוגית מקצועית ומוסמכת כבר משנת 1995, כך שאם יש משהו בטוח, זה לא סחר לה ניסיון. היא עוסקת בענפים שונים ומגוונים בעולם הגרפולוגיה, כמו למשל:  כתיבת חוות דעת משפטיות, בחינת זיופים, השוואת בין מסמכים שונים, בין כתבי יד ובין חתימות. לאורך שנות הקריירה שלה היא נתנה שירות לאינספור עורכי דין, לחברות שעוסקות בתחום שונים ועוד, כך שאין ספק שגם במקרה שלכם היא תוכל לסייע.

 

רוצים להבין טוב יותר מה כולל השירות? לקבל הצעת מחיר או לקבוע פגישה? התקשרו אל ליאת חיימוב עוד היום למספר: 054-4222521 ותראו שלא תצטערו על כך! הצטרפו גם אתם למעגל הלקוחות המרוצים של הגרפולוגית המנוסה ליאת חיימוב ויהיה לכם קל ופשוט לבחור את העובדים הנכונים לעסק שלכם.

ייעוץ תעסוקתי
ייעוץ תעסוקתי
ייעוץ תעסוקתי
ייעוץ תעסוקתי