ליאת חיימוב - גרפולוגית מוסמכת

סדנאות לארגונים

כל מה שצריך לדעת על בחירת סדנאות לארגונים

אתם עומדים בראש ארגון גדול וחשוב? ככל שעוברות השנים יש לכם עוד ועוד עובדים ואתם תוהים תמיד איך להעשיר אותם? אתם הרי יודעים, אחרי שנים של ניהול, שאין כמו עובדים מרוצים. כאשר העובדים מרוצים הם נותנים מעצמם יותר, נוצרת אצלם תחושת שייכות והתוצאה היא ארגון שעובד בצורה יעילה פי כמה.

 

לכן אפשר להבין אתכם אם אתם תוהים איך תוכלו להעשיר את העובדים, לאיזו חוויה תוכלו לקחת אותם ואיך ייראה יום הגיבוש הבא. זה נשמע לכם מוכר? מתלבטים? אתם לא לבד. כולנו, מנהלי העסקים, החברות והארגונים, מתחבטים מידי פעם לגבי הסוגיות האלה. כדאי שתדעו: אם אתם רוצים שהעובדים ייהנו, ילמדו משהו חדש ולא יוכלו להפסיק לדבר על הפעילות שארגתם עבורם, גרפולוגיה זו בחירה טובה. למעשה, כאשר מדברים בימינו על סדנאות לארגונים מדברים על מגוון רחב של אפשרויות, אך אחת מהסדנאות הכי טובות שיש לארגונים כוללת עיסוק בגרפולוגיה.

 

אתם תראו שאף אחד מהעובדים לא יוכל להישאר אדיש במהלך סדנא כזאת, אז למה לחשוב פעמיים? זה לא משנה כמה עובדים יש לכם, כי בוודאי יצא לכם כבר לבחור סדנה כזו או אחרת לארגון ובסופו של דבר התאכזבתם מעט. העניין הוא שלא כל הסדנאות שמיועדות לארגונים מסוגים שונים יכולות להיות מספיק מעניינות, ולעיתים זה גם מסובך לבחור סדנה אחת שתהיה מוצלחת עבור כל העובדים. לכן כדאי לחשוב על סדנאות שעוסקות בגרפולוגיה, כי מדהים לראות איזה עניין הנושא הזה מעורר אצל כל כולנו.

סדנאות לארגונים שיש בהן ערך מוסף

זה נכון שכאשר מדברים על סדנאות לארגונים אפשר לבחור בין אינספור סוגים של סדנאות, כאשר כל אחת מהן עוסקת בתחום אחר. עם זאת, כלל לא בטוח שכל סדנה שתבחרו לארגון שלכם תהיה מספיק מעניינת. כמו כן, אל תשכחו שבסופו של דבר המטרה היא גם ליצור עבור העובדים שלכם גיוון.

 

זה אומר שאם בשנה שעברה לקחת אותם לסדנה בתחום מסוים, רצוי שהשנה הסדנה תעסוק בתחום אחר לגמרי. אם, לדוגמה, יש לכם מנהלי מחלקות בארגון, הם נדרשים בוודאי לא פעם לבחור את המועמדים הכי טובים שיש למשרות מסוימות בארגון. האם יכולים לעשות זאת? ואיזה כלים עומדים לרשותם? האם ראיון עבודה קצר יוכל להבטיח שהם בוחרים את הטוב ביותר לארגון. אתם לא תאמינו כיצד סנדה מקצועית לארגון שעוסקת בתחום הגרפולוגיה תוכל לעזור למנהלי המחלקות שלכם.

 

בעזרת סדנה שעוסקת בגרפולוגיה מנהלי המחלקות יקבלו למעשה עוד כלי שיעזור להם לבחור את העובדים הכי טובים שיש. לכן שווה לחשוב על כך בחיוב וכדאי לקחת את העובדים, או לפחות חלק מהן, לסדנה מעניינת בזמן הקרוב.

אל תוותרו על הסדנאות הכי מרתקות שיש לארגון שלכם

בין האם הארגון שלכם הוא יחסית חדש ובין אם מדובר על ארגון וותיק וגדול, טבעי שבחירת סדנאות לארגונים זו סוגיה מורכבת עבורכם. כולנו יודעים שהכוונה של מי שבוחר סדנאות כאלה תמיד טובה, אך לצערנו, לא כל הסדנאות מספיק מעשירות. אם תנסו לדמיין את התגובה של העובדים שלכם לסדנה בתחום הגרפולוגיה, אתם תראו שלפני הכול הם פשוט ייהנו.

 

מי מאתנו באמת מבין בתחום הזה? הרי מדובר על אחת מאותם התחומים שאומנם כולנו יודעים על קיומם, אך בפועל אנחנו לא מבינים בהם הרבה. לכן, אם תזמינו גרפולוגית מקצועית שתספר לעובדי החברה שלכם על התחום, אתם תראו שרבים מהם ישבו לכל אורך הסדנה בפה פעור. זה לא יאומן כמה דברים אפשר לגלות על מבנה האישיות של האדם בעזרת ניתוח כתב היד שלו! בנוסף לעובדה שזו סדנה מהנה, היא גם חושפת את העובדים שלכם בארגון לחשיבות של התחום הזה.

 

אם תחליטו, לדוגמה, להשתמש בהמשך בשירותיה של גרפולוגית לצורך ניתוחי כתב יד, העובדים יידעו במה דברים אמורים ומדוע אתם בוחרים להשקיע בכך.

סדנה מקצועית עם גרפולוגית מוסמכת ומנוסה

בעידן שבו אנחנו חיים, כאשר כל מנהלי הארגונים כבר מבינים את החשיבות של סדנאות לארגונים, זה ברור שיש לא מעט מומחים שאליהם תוכלו לפנות, גם להזמנת סדנת גרפולוגיה. אנשים רבים בישראל נמשכים לתחום הזה ולומדים אותו, אך האמת היא, שלא כולם לומדים זאת בצורה מספיק מעמיקה. יתרה מכך, לא כל מי שנותן שירות כזה או אחר בתחום הגרפולוגיה הוא גרפולוג מוסמך.

 

לכן, אם אתם כבר טורחים להשקיע בעובדים שלכם ואם את רוצים להזמין סדנה מעניינת לעובדי הארגון שעוסקת בגרפולוגיה, למה שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר? הגרפולוגית המוכשרת והמנוסה ליאת חיימוב, שעוסקת בתחום הזה כבר משנת 1995, היא הבחירה הנכונה עבורכם.

 

ליאת חיימוב היא גרפולוגית שמציעה שירותים מאוד מגוונים, כמו למשל: ניתוח כתב יד, בחינת זיופים, עריכה של השוואת בין מסמכים ועוד. בנוסף, היא מעבירה סדנאות מאוד מעניינות בתחום הזה לארגון, אז למה שלא תצרו עמה קשר עוד היום? היא זמינה עבורכם תמיד במספר: 054-4222521 ואתם יכולים להיות בטוחים שלא תצטערו אם תזמינו ממנה שירות כמו סדנה העוסקת בגרפולוגיה לעובדי הארגון.

סדנאות לארגונים
סדנאות לארגונים
סדנאות לארגונים
סדנאות לארגונים