ליאת חיימוב - גרפולוגית מוסמכת

גרפולוגיה משפטית

מה זה גרפולוגיה משפטית ומדוע היא כה חשובה?

כולנו עלולים למצוא את עצמנו בעימות אינסופי מול אדם, ארגון או חברה, הכולל גם משפט, תביעה ודיונים שונים לבית המשפט, על מנת שתהיה לו אפשרות להגיע להחלטה ולהכרעה, יש לא מעט כלים שבעזרתם הוא יוכל להשתמש.

 

ממש כפי שיש אפשרות להעלות עדים להעיד, כך יש גם אפשרות לפנות אל גרפולוגית מקצועית העוסקת בתחום הגרפולוגיה המשפטית. כאשר אנחנו מדברים על גרפולוגיה משפטית אנחנו מדברים למעשה על תחום מגוון ועשיר אשר כל מטרתו אחת ויחידה:

לסייע לבית משפט לקבל החלטה. תפקידו של בית המשפט הוא לחתור אל עבר האמת, לחשוף ולגלות אותה. לכן, אם על ידי ניתוח גרפולוגי מקצועי ומעמיק ניתן יהיה להבין האם מסמך מסוים מקורי ואמתי ואינו מזויף, טבעי שנרצה לגלות זאת.

 

למעשה, ניתן לומר שגרפולוגיה משפטית יוצרת את השילוב שבין עולם המשפט, עולם הגרפולוגיה, הבנה פסיכולוגית של הכותבת וזיהוי אותנטיות של מסמכים שונים.

במסגרת עבודה זו למעשה ניתן לראות שהגרפולוגיה המשפטית משווה בין כתבי יש שונים של אנשים שונים, משווה בין חתימות ובהתאם לך מסיקה מסקנות.

 

מדובר כמובן על עבודה שהדיוק מה משמעותי ביותר, שכן על הדיוק מבוססת ההבנה והקביעה האם מסמך מסוים מקורי, מועתק או שהוא זיוף.

מתי גרפולוגיה משפטית היא שירות שלא נרצה לוותר עליו?

יש מגוון רחב של מקרים שבהם גרפולוגיה משפטית תהווה כלי חשוב מאוד שיוכל להכריע את הכף. לדוגמה, אם מונחת תביעה לפתחו של בית המשפט העוסקת בצוואה ואם כל אחד מהצדדים מגיע עם נוסח אחר של הצוואה – הגרפולוגיה תוכל לסייע.

 

במקרה כזה ניתוח מקצועי של גרפולוגית מוסמכת יעזור לבית המשפט, בצורה חד משמעית, להבין איזו צוואה מקורית ואיזו צוואה היא למעשה זיוף. זה נכון גם לגבי עסקאות שונות, חוזים ועוד, כך שזה לא מפליא שבמקרים רבים ישנה דרישה לחוות דעת מומחה בתחום הגרפולוגיה.

 

כדי שאיש מקצוע יוכל להיחשב מומחה בתחום הגרפולוגיה המשפטית, הוא חייב להגיע עם השכלה רלוונטית. כלומר, לא כל גרפולוג יוכל להיחשב מומחה מבחינת בית המשפט. כמו כן, איש המקצוע חייב להגיע עם ניסיון עשיר ולהכיר, בין היתר, את האופן שבו יש להציג את הדברים בפני בית המשפט.

 

היתרונות של חוות דעת של מומחה בתחום הגרפולוגיה המשפטית ברורים, שכן זו עוד דרך לשכנע את בית המשפט בצדקתו של אחד מהצדדים.

כיצד הגרפולוגיה המשפטית תעזור לנו להכריע את הכף?

יש מקרים שבהם תהליך המשפטי תקוע. אף אחד מהצדדים לא באמת מצליח לשכנע את בית המשפט בצדקתו, ולכן ברור מדוע במצבים כאלה שני הצדדים נדרשים להיות כמה שיותר יצירתיים.

נסו לדמיין שאתם רוצים להוכיח שהחתימות בחוזה שאתם מחזיקים מקוריות ושדווקא הצד השני מחזיק בחוזה עם חתימות מזויפות. אתם שאינו מגיע עם רקע וידע בתחום הגרפולוגיה המשפטית לא באמת יוכל לעשות זאת, כי מה אנחנו יודעים לומר על כתב יד כזה או אחר? לעומת זאת, כאשר פונים לקבלת סיוע ושירות בתחום כמו גרפולוגיה משפטית מאנשי מקצוע מומחים, הדוח הסופי שהם יוציאו לא ישאיר מקום לספק.

למעשה, גרפולוגים מקצועיים ומנוסים יוכלו לקבוע בצורה חד משמעית האם מדובר על זיוף, על מסמך שאינו מקורי או על חוזה שהכול בו תקין לכל דבר ועניין. יש אינספור מצבים משפטיים שבה חוות דעת כזו היא זו שתוכל להכריע את הכף ולכן חשוב לזכור שהשירות הזה קיים. זה לא במקרה שבתי המשפט ועורכי הדין נעזרים לעיתים קרובות ביותר בגרפולוגיה משפטית, שכן מזה שנים התחום הזה מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש.

איך תדעו שבחרתם גרפולוגית משפטית מוצלחת?

עשיתם חיפוש מהיר וראיתם שיש מספר גרפולוגים שעוסקים בתחום המשפטי? יש לכם דילמה במי לבחור וברור לכם שאין לכם מקום לטעויות? אם כך, אפשר להבין את המתח בו אתם נמצאים.

 

יש לכם בדיוק הזדמנות אחת לשכנע את בית המשפט בצדקתכם ולכן ברור מדוע החיפוש אחר קבלת שירות בתחום כמו גרפולוגיה משפטית אינו פשוט. בידי מי כדאי להפקיד את המשימה ואיך נוכל לישון בשקט ולדעת שהניתוח הגרפולוגי באמת יתבצע בצורה מקצועית ביותר?

 

אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם, כי הגעתם בדיוק למקום הנכון.

 

הגרפולוגית המוסמכת ליאת חיימוב היא הבחירה הנכונה עבורכם אם אתם רוצים שירות אמין, מקצועי ומדויק. היא עוסקת בתחום הזה כבר משנת 1995 כך שאם יש משהו בטוח, זה שלא חסר לה ניסיון. היא עוסקת בתחום הגרפולוגיה על גווניו השונים באופן שוטף כבר שנים והיא נתנה שירות לאינספור לקוחות מרוצים.

 

היא בוחנת מסמכים, זיופים, כתבי יד וחתימות. כמו כן, היא מספקת שירות לעורכי דין וכותבת חוות דעת מומחה לבתי המשפט, אז למה שלא תצרו עמה קשר כבר עכשיו?

 

הגרפולוגית המוסמכת ליאת חיימוב זמינה עבור לקוחותיה תמיד במספר: 054-4222521, כך שגם אם דרוש לכם שירות דחוף, תקבלו אצלה מענה מקצועית ואדיב.

גרפולוגיה תעסוקתית
גרפולוגיה משפטית
גרפולוגיה משפטית