ליאת חיימוב - גרפולוגית מוסמכת

גרפולוגיה תעסוקתית

כיצד גרפולוגיה תעסוקתית תעזור לנו לבחור עובדים טובים יותר?

אנשים שמנהלים ארגונים, עסקים וחברות מודעים היטב לעובדה שחלק משמעותי ממה שישפיע על הצלחת העסק, אלה הם העובדים. זה נכון, אנחנו צריכים גם לשווק את העסק, להתחדש כל הזמן וליצור פרויקטים חדשים, אך בסופו של דבר, העובדים הם הבסיס להצלחת העסק.

 

במילים אחרות: אם נדע לגייס את העובדים הכי טובים, העסק יפרח. אם נדע לבחור את העובדים שבהם כדאי להשקיע ושאותם כדאי לקדם – העסק יגדל. לכן נשאלת השאלה: איך באמת עושים זאת? האם ראיון עבודה פשוט ורגיל של כמה דקות ייתן לנו את התמונה הברורה והכוללת לגבי האדם שיושב מולנו?

 

יש אומנם אינספור נתונים שיוכלו לעזור לנו להבין מה ההשכלה של המועמד או מה הניסיון שלו, אך מה לגבי תכונות האופי שלו? האם כולנו, בתור מנהלים, באמת נצליח להבין תוך כמה דקות קצרות האם המועמד אמין? רציני? והאם אפשר לסמוך עליו? האמת היא שזו משימה לא פשוטה. לכן כדאי שתדעו: אתם יכולים להיעזר בתחום כמו גרפולוגיה תעסוקתית, כי אתם לא תאמינו כמה מידע ניתוח גרפולוגי יוכל לספק לנו.

 

גרפולוגיה בתחום התעסוקתי לא במקרה הפכה להיות כלי שימושי מאוד שהרבה מנהלים מסתייעים בו, אז למה שלא תנסו זאת גם אתם? זה לא משנה אם אתם מגייסים עובדים חדשים או חושבים על ארגון מחדש בחברה שלכם. מה שבטוח זה שניתוח גרפולוגי מעמיק ומקצועי יגלה לכם לא מעט דברים שנסתרים מהעין.

כל היתרונות של גרפולוגיה תעסוקתית

לא אחת קורה שכאשר אנחנו מפרסמים משרה פנויה, מתקבלים אינספור קורות חיים שעלינו לעבור עליהם. אנחנו צריכים לסנן אותם ולהזמין בסופו של דבר רק את המועמדים המתאימים. בדרך כלל נעשה ראיון אישי לכל מועמד ולפעמים הם יצטרכו גם לקחת חלק בגיוס עובדים הכולל דינאמיקה קבוצתית וכדומה. עם זאת, לא פעם התחושה היא שאין לנו מספיק כלים לעמוד על טיבו ואופיו של האדם שמנסה להתקבל למשרה כזו או אחר בחברה או בארגון שלנו. הגרפולוגיה התעסוקתית היא הפתרון הנכון והיא מציעה מספר יתרונות בולטים:

 

  • הניתוח של כתב היד ענייני ומדויק
  • הבדיקה מתייחסת למאפייני האישיות של המועמד
  • יש אפשרות להתאים את הבדיקה לדרישות הלקוח

 

גרפולוגיה תעסוקתית לא אומרת לנו במי לבחור, אך היא כן יכולה לעזור לנו לקבל החלטה נכונה יותר כאשר אנחנו בדילמה בין שניים או שלושה מועמדים לאותה תפקיד. מצד אחד, אנחנו כמנהלי עסקים, לא נרצה לבחור עובדים שיאכזבו אותנו בסופו של דבר. מצד שני, גם לא נרצה לפספס את העובדים הטובים ביותר רק כי בראיון העבודה הם לא הצליחו להרשים אותנו. לכן בהחלט ניתן לומר שעוד יתרון של גרפולוגיה בתחום התעסקותי, הוא בכך שהיא משמשת עוד כלי שעוזר לנו לקבל מידע אודות האישיות של המועמד.

הגרפולוגיה המקצועית והחשיבות של ניתוח אישיותי למועמדים

זה נכון לומר שהרבה פעמים חלק ממה שאנחנו, מנהלי העסקים, מחפשים, הוא ניסיון. אנחנו רוצים להבטיח שהמועמדים מגיעים עם ניסיון רב בתחום שקשור למשרה המיועדת להם ואנחנו גם רוצים לוודא שיש להם השכלה רלוונטית.

 

עם זאת, מנהלים עם ניסיון רב יוכלו להעיד על כך שעוד מרכיב חשוב מאוד הוא המרכיב האישיותי. לדוגמה, האם המועמד מתנהל נכונה ובצורה זורמת מול אנשים? האם יש לו כישורים חברתיים טובים? האם הוא אדם אמין? או שאולי יש כאן בעיית אמינות והוא עלול, למרות הניסיון שלו, לפגוע בחברה שלנו? את כל הדברים האלה קשה מאוד לגלות ולראות בראיון עבודה קצר.

 

לכן גרפולוגיה תעסוקתית היא כלי חשוב כל כך. למעשה על ידי ניתוח כתב יד של כמה משפטים קצרים ניתן להבין מהו המרכיב האישיותי של המועמד שלנו. בצורה כזאת בחירת העובדים הטובים והמתאימים לחברה שלנו תתבצע הרבה יותר בקלות ולכן רצוי לשלב ניתוח גרפולוגי מקצועי.

שירותי ניתוח גרפולוגי בתחום התעסוקתי מזמינים מאשת מקצוע מוסמכת

רוצים לשלב גרפולוגיה תעסוקתית בתהליך גיוס העובדים שלכם? מתלבטים לאיזו אשת מקצוע כדאי לכם לפנות? אפשר להבין ללבכם. לא מעט אנשים למדו את התחום הזה בישראל ולכן עולה השאלה: איזו גרפולוגית מובילה תיתן לנו שירות טוב יותר?

אם אתם מחפשים גרפולוגית מקצועית שמביאה איתה את השילוב בין ניסיון עשיר, אינספור לקוחות מרוצים ומגוון רחב של תחומי תעסוקה, הכתובת הנכונה עבורכם היא הגרפולוגית ליאת חיימוב.

ליאת חיימוב היא גרפולוגית מוסמכת כבר משנת 1995 ומאז ועד היום היא נתנה שירות מקצועי ביותר בתחומי הגרפולוגיה השונים לאינספור לקוחות. בין אם אתם זקוקים לשירותי גרפולוגיה בתחום התעסקותי, האישי או המשפטי, הרי שאצל ליאת חיימוב תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון. היא מתאימה את הניתוחים הגרפולוגיים שהיא מבצעת לדרישות הלקוח ולכן זה לא מפתיע שכל הלקוחות שלה ממליצים עליה בחום.

לפרטים נוספים, הזמנת שירות או שאלות אתם מוזמנים ליצור קשר עם הגרפולוגית המוסמכת ליאת חיימוב במספר:054-4222521, אז למה אתם מחכים?

גרפולוגיה תעסוקתית
גרפולוגיה תעסוקתית
גרפולוגיה תעסוקתית